$495,000
328 Ballston Ave Unit 8, Saratoga Springs, NY 12866
- 2 Beds
- 2 Baths
- 1,448 Sq Ft
- Built 2003
Last Sold Summary
- $342/SF
Last Listing Agent Cindy Quade Signature One Realty Group LLC
328 Ballston Ave Unit 8, Saratoga Springs, NY 12866$495,000
328 Ballston Ave Unit 8, Saratoga Springs, NY 12866
Last Sold Summary
328 Ballston Ave Unit 8, Saratoga Springs, NY 12866$1,205,000
78 Church St Unit 207, Saratoga Springs, NY 12866
Last Sold Summary
Current Estimated Value $1,443,969
Last Listing Agent Julie Bonacio Julie & Co Realty LLC
78 Church St Unit 207, Saratoga Springs, NY 12866$790,000
159 Grand Ave, Saratoga Springs, NY 12866
Last Sold Summary
Current Estimated Value $789,939
Last Listing Agent Randy Brown Howard Hanna Capital Inc
159 Grand Ave, Saratoga Springs, NY 12866$1,950,000
268 Broadway Unit 410, Saratoga Springs, NY 12866
Last Sold Summary
Last Listing Agent Mary Lourdes Pinckney Four Seasons Sotheby's International Realty
268 Broadway Unit 410, Saratoga Springs, NY 12866$1,300,000
73 Railroad Place Unit 403-404, Saratoga Springs, NY 12866
Last Sold Summary
Current Estimated Value $1,372,086
Last Listing Agent Aubrey Guri Howard Hanna Capital Inc
73 Railroad Place Unit 403-404, Saratoga Springs, NY 12866$1,207,000
78 Church St Unit 306, Saratoga Springs, NY 12866
Last Sold Summary
Current Estimated Value $1,443,969
Last Listing Agent Julie Bonacio Julie & Co Realty LLC
78 Church St Unit 306, Saratoga Springs, NY 12866$630,000
229 Drummond Dr, Ballston Spa, NY 12020
Last Sold Summary
Current Estimated Value $638,605
Last Listing Agent Charles Goodridge Julie & Co Realty LLC