$420,000 Sold May 30, 2025
214 Gregg St, Chesapeake, VA 23320
- 4 Beds
- 2.5 Baths
- 2,500 Sq Ft
- Built 2003
Last Sold Summary
- $168/SF
- 7 Days On Market
Current Estimated Value $418,670
Last Listing Agent Nicole Glocker Iron Valley Real Estate HR
214 Gregg St, Chesapeake, VA 23320