$534,750
- Land
- 10.7 Acres
- $50,000 per Acre
1788 Port Royal Rd Unit 4 Trac, Clarksville, TN 37043
1788 Port Royal Rd Unit 4 Trac, Clarksville, TN 37043$534,750
1788 Port Royal Rd Unit 4 Trac, Clarksville, TN 37043
1788 Port Royal Rd Unit 4 Trac, Clarksville, TN 37043$685,000
114 Hunt Crest Ct, Clarksville, TN 37043
Ashley Upton 931 Realty
$275,000
1788 Port Royal Rd Unit 6 Trac, Clarksville, TN 37043
1788 Port Royal Rd Unit 6 Trac, Clarksville, TN 37043$500,900
1788 Port Royal Rd Unit 7 Trac, Clarksville, TN 37043
1788 Port Royal Rd Unit 7 Trac, Clarksville, TN 37043$510,000 New Construction
1101 Veridian Dr, Clarksville, TN 37043
Kayla Gunter Century 21 Platinum Properties
$525,000 New Construction
1101 Veridian Dr, Clarksville, TN 37043
Kayla Gunter Century 21 Platinum Properties
$315,000 New Construction
225 Quarry Overlook Way, Clarksville, TN 37043
Kayla Gunter Century 21 Platinum Properties
$534,900
2626 Remington Trace, Clarksville, TN 37043
Christopher Hodges Keller Williams Realty Clarksville
$539,900
1045 Black Gum Ln, Clarksville, TN 37043
Cristen Bell Compass RE dba Compass Clarksville
$299,900
0 Mayo Rd Unit RTC3169703, Adams, TN 37010
0 Mayo Rd Unit RTC3169703, Adams, TN 37010$755,900 Open Sat 10AM - 12PM
815 Shady Bluff Trail, Clarksville, TN 37043
Susan Durrett Nicholson
Byers & Harvey Inc.
(931) 485-6441
$298,000
230 E Old Trenton Rd, Clarksville, TN 37043
Joey Williamson Keller Williams Realty Clarksville
$534,900 New Construction
2609 Remington Trace, Clarksville, TN 37043
Christopher Hodges Keller Williams Realty Clarksville