$219,800
- Land
- 15.7 Acres
- $14,000 per Acre
1200 River Rd, Clarksville, TN 37040
1200 River Rd, Clarksville, TN 37040$219,800
1200 River Rd, Clarksville, TN 37040
1200 River Rd, Clarksville, TN 37040$290,000
1978 Seven Mile Ferry Rd, Clarksville, TN 37040
Robert Gallowitz Zach Taylor Real Estate
$320,000
136 S Richview Rd, Clarksville, TN 37043
Irina Trenary Adaro Realty
$327,750 New Construction
22 Garrettsburg Rd, Clarksville, TN 37042
Norma Gann Coldwell Banker Conroy, Marable & Holleman
$50,000
0 Hickory Heights Unit 34, Clarksville, TN 37040
0 Hickory Heights Unit 34, Clarksville, TN 37040$222,000
1161 Main St, Clarksville, TN 37040
Marilyn Gomez Zach Taylor Real Estate
$552,160
1820 River Rd, Clarksville, TN 37040
Kate Ethridge PCS Worldwide Realty
$444,950
1791 Stone Hill Ct, Clarksville, TN 37042
Sumitra Daswani Benchmark Realty
$320,000
3637 Aurora Dr, Clarksville, TN 37040
Peggy Worcester Weichert, Realtors - Home Pros
$297,500
611 Hollow Crest, Clarksville, TN 37042
Gary Ashton The Ashton Real Estate Group of RE/MAX Advantage
$250,000
0 Old Highway 48 Unit 12, Clarksville, TN 37040
0 Old Highway 48 Unit 12, Clarksville, TN 37040$287,000
1255 Silver Star Dr, Clarksville, TN 37042
Jamie Taylor Haus Realty & Management LLC
$219,500
208 Inglewood Dr, Clarksville, TN 37040
Kelly Baggett RENCO Realty
$245,000
1485 Sunshine Dr, Clarksville, TN 37042
Joseph Gioielli eXp Realty
$425,000 New Construction
Brayden Plan at Summerfield, Clarksville, TN 37040
$653,700 New Construction
1630 Parchman Rd, Clarksville, TN 37040