$149,900
- Land
- 6.45 Acres
- $23,240 per Acre
820 New Rd Unit 2, Clarksville, TN 37040
820 New Rd Unit 2, Clarksville, TN 37040$149,900
820 New Rd Unit 2, Clarksville, TN 37040
820 New Rd Unit 2, Clarksville, TN 37040$795,000
558 Chesterfield Dr, Clarksville, TN 37043
Sharon Harris Crye-Leike, Inc., REALTORS
$295,000
409 S 11th St, Clarksville, TN 37040
Suzanne McMillan Fridrich & Clark Realty
$350,000
1595 York Rd, Clarksville, TN 37042
1595 York Rd, Clarksville, TN 37042$800,000
287 Smithson Ln, Clarksville, TN 37040
Kayla Gunter Century 21 Platinum Properties
$770,000
140 E Glenwood Dr, Clarksville, TN 37040
Denise Hinson CBCMH Cherokee Property Management
$283,000
1437 Addison Dr, Clarksville, TN 37042
Melodie Scott The Barnes Group
$325,000 Coming Soon
1576 Barrywood Cir W, Clarksville, TN 37042
Samantha Williams EVOLVE Real Estate, LLC
$260,000
2504 Rafiki Dr, Clarksville, TN 37042
Lisa Mays Keller Williams Realty
$499,900
0 Lexington Dr Unit RTC3179267, Clarksville, TN 37042
0 Lexington Dr Unit RTC3179267, Clarksville, TN 37042$315,000
1108 Chinook Cir, Clarksville, TN 37042
Malcolm Miles Benchmark Realty
$399,900
729 Backwind Ln, Clarksville, TN 37040
Bernie Gallerani Bernie Gallerani Real Estate
$1,500,000
635 Mobley Rd, Clarksville, TN 37043
Jenn McMillion Sweet Home Realty and Property Management
$330,000
1059 Cindy jo Ct, Clarksville, TN 37040
Katelynn Schiro Gateway South Real Estate
$455,000 New Construction
255 Bellshire Dr, Clarksville, TN 37043
Kayla Gunter Century 21 Platinum Properties
$299,900 New Construction
87 Charlotte Rd, Clarksville, TN 37040
Lauren Hermes ClarksvilleHomeowner.com
$335,000
1691 Barrywood Cir E, Clarksville, TN 37042
Vincent Carter Compass Tennessee, LLC
$320,000
1666 Sparkleberry Dr, Clarksville, TN 37042
Karen Albright OPENDOOR BROKERAGE, LLC
$564,900 New Construction
965 Palmyra Rd, Clarksville, TN 37040
Christian Black Century 21 Platinum Properties
$312,000
358 Ryder Ave, Clarksville, TN 37042
Gabriela Fletcher Benchmark Realty, LLC
$800,000
105 Sarah Frances Ct, Clarksville, TN 37043
Brandon Easton Sweet Home Realty and Property Management
$329,000
116 Allenwood Dr, Clarksville, TN 37043
Heather Eisenmann ClarksvilleHomeowner.com
$275,000
6 Welch St, Clarksville, TN 37040
Nicole Sanborn Matrix Realty LLC
$305,000
3450 Bradfield Dr, Clarksville, TN 37042
Katherine Dines Hospitality Realty & Hometown Property Management