$302,000 Sold Aug 11, 2025
1165 E 2nd St, Coal City, IL 60416
- 4 Beds
- 3 Baths
- 1,648 Sq Ft
- Built 1974
Last Sold Summary
- 3% Below List Price
- $183/SF
- 5 Days On Market
Current Estimated Value $311,188
Last Listing Agent Amy Foley Lori Bonarek Realty
1165 E 2nd St, Coal City, IL 60416