$20,000
- Land
- 1.06 Acres
- $18,868 per Acre
Lot 1433 Calle de Los Caballeros, Angel Fire, NM 87710
Lot 1433 Calle de Los Caballeros, Angel Fire, NM 87710$20,000
Lot 1433 Calle de Los Caballeros, Angel Fire, NM 87710
Lot 1433 Calle de Los Caballeros, Angel Fire, NM 87710$725,000
8 Conchas Dr, Angel Fire, NM 87710
Jeanette Sanchez Coldwell Banker Mountain Properties
$650,000
44 Sage Lane 309 Unit 309, Angel Fire, NM 87710
Michael Woolley Coldwell Banker Mountain Properties
$540,000
638 Therma, Eagle Nest, NM 87718
638 Therma, Eagle Nest, NM 87718$175,000
97 & 99 Card Ave, Raton, NM 87740
97 & 99 Card Ave, Raton, NM 87740$225,000
45 and 46 Sacramento Dr, Angel Fire, NM 87710
45 and 46 Sacramento Dr, Angel Fire, NM 87710$274,000
20 Squaw Valley Ln Unit 303, Angel Fire, NM 87710
Michael Woolley Coldwell Banker Mountain Properties
$249,000
19 Jackson Hole Rd Unit C3, Angel Fire, NM 87710
Jeanette Sanchez Coldwell Banker Mountain Properties
$49,000
Lot 43 Happy Way, Angel Fire, NM 87710
Lot 43 Happy Way, Angel Fire, NM 87710$65,000
Lot 1263 Starlight Overlook, Angel Fire, NM 87710
Lot 1263 Starlight Overlook, Angel Fire, NM 87710$74,000
29 Moreno Ct, Angel Fire, NM 87710
29 Moreno Ct, Angel Fire, NM 87710$160,000
186 Highway 555, Raton, NM 87740
186 Highway 555, Raton, NM 87740$3,500,000
27989 Us Hwy 64, Eagle Nest, NM 87718
27989 Us Hwy 64, Eagle Nest, NM 87718$19,000
Lot 1548 Camino Real, Angel Fire, NM 87710
Lot 1548 Camino Real, Angel Fire, NM 87710$249,000
272 Francis Ave, Raton, NM 87740
Wendy Mileta REALTY ONE OF NEW MEXICO - RATON