$332,500 Sold Feb 17, 2026
1107 Pleasant Dale Ave, Colonial Heights, VA 23834
- 4 Beds
- 1.5 Baths
- 1,720 Sq Ft
- Built 1972
Last Sold Summary
- 2% Above List Price
- $193/SF
- 5 Days On Market
Current Estimated Value $331,124
Last Listing Agent Julie Karvelis Ridge Point Realty LLC
1107 Pleasant Dale Ave, Colonial Heights, VA 23834