$1,660,000
304 Chestnut Hill Rd, Wilton, CT 06897
- 4 Beds
- 4 Baths
- 4,162 Sq Ft
- Built 1984
Last Sold Summary
- 4% Above List Price
- $399/SF
- 18 Days On Market
Current Estimated Value $1,733,833
Last Listing Agent Kim Harizman Compass Connecticut, LLC
304 Chestnut Hill Rd, Wilton, CT 06897