$5,750,000
- Land
- 51.83 Acres
- $110,941 per Acre
10225 Green, Converse, TX 78109
10225 Green, Converse, TX 78109$5,750,000
10225 Green, Converse, TX 78109
10225 Green, Converse, TX 78109$625,000
0 Stuart Rd, San Antonio, TX 78223
0 Stuart Rd, San Antonio, TX 78223$975,000
3010 Farm To Market Road 1518, Adkins, TX 78101
Jerrett Lamb JVL Farm and Ranch
$1,150,000
900 N Graytown Rd, Saint Hedwig, TX 78152
900 N Graytown Rd, Saint Hedwig, TX 78152$3,526,504
0 La Vernia Rd, Adkins, TX 78101
0 La Vernia Rd, Adkins, TX 78101$305,999
11468 Bamboo Dr, Converse, TX 78109
Christopher Marti Marti Realty Group
$306,580
1215 Los Mochis Ave, Converse, TX 78109
Clay Woodard Move Up America
$299,500
6525 Titan Park, Converse, TX 78109
Christopher Marti Marti Realty Group
$295,999
11432 Bamboo Dr, Converse, TX 78109
Christopher Marti Marti Realty Group
$307,500
The Torre Plan at Avenida, Converse, TX 78109
$321,950
10762 Dazzle, San Antonio, TX 78252
$286,999
Bryce Plan at Randolph Crossing - Eventide Collection, Converse, TX NULL
$289,000
12911 Thyme Way, Saint Hedwig, TX 78152
Richard Coleman Simmonds Real Estate Inc.
$310,000
The Garner Plan at Sereno Springs, Converse, TX 78109
$288,000
9025 Peridot, Schertz, TX 78154
Shelly Lozano LPT Realty, LLC
$315,000
4523 Bontebok Dr, Converse, TX 78109
Jeff Smith San Antonio Elite Realty
$299,000
6519 Runaway Row, Converse, TX 78109
Leslie Conyers III Dalton Wade, Inc
$321,900
Archer Plan at Hightop Ridge, Converse, TX 78109
$304,990
Live Oak Plan at Fairway Crossing, Converse, TX 78244
$295,000