$310,000 Sold Sep 26, 2025
25 Patton St, Coventry, RI 02816
- 3 Beds
- 1 Bath
- 1,134 Sq Ft
- Built 1946
Last Sold Summary
- 3% Above List Price
- $273/SF
- 6 Days On Market
Current Estimated Value $309,667
Last Listing Agent James Luth HERE Realty
25 Patton St, Coventry, RI 02816