$5,900,000 Sold Oct 09, 2025
402 Sarles St, Mount Kisco, NY 10549
- 5 Beds
- 6 Baths
- 7,645 Sq Ft
- Built 1903
Last Sold Summary
- 21% Below List Price
- $772/SF
- 150 Days On Market
Last Listing Agent Jody Rosen Julia B Fee Sothebys Int. Rlty
402 Sarles St, Mount Kisco, NY 10549