$130,000
- Land
- 1.02 Acres
- $127,840 per Acre
VL Lunn Rd, Strongsville, OH 44149
VL Lunn Rd, Strongsville, OH 44149$130,000
VL Lunn Rd, Strongsville, OH 44149
VL Lunn Rd, Strongsville, OH 44149$325,000
12500 Edgewater Dr, Lakewood, OH 44107
Kathryn Manos Howard Hanna
$350,000
11928 Lake Shore Blvd, Cleveland, OH 44108
11928 Lake Shore Blvd, Cleveland, OH 44108$249,900
12550 Lake Ave Unit 1501-1507, Lakewood, OH 44107
Brent Smith Russell Real Estate Services
$80,000
8036 Fair Rd, Strongsville, OH 44149
8036 Fair Rd, Strongsville, OH 44149$90,900
10436 N Church Dr Unit 202, Parma Heights, OH 44130
Kristina Berezhna Keller Williams Greater Metropolitan
$279,900
12900 Lake Ave Unit 615, Lakewood, OH 44107
Michele Evans Richard Katz Realty & Condo Realty
$230,000
0 Brecksville Rd, Independence, OH 44131
0 Brecksville Rd, Independence, OH 44131$475,000
0 Carlton Ct Unit SL 3 5116074, Pepper Pike, OH 44124
0 Carlton Ct Unit SL 3 5116074, Pepper Pike, OH 44124$115,000
12550 Lake Ave Unit 101, Lakewood, OH 44107
Jeff Steinberg Fathom Realty
$1,350,000
1760 Chartley Rd, Gates Mills, OH 44040
Thomas Seaman Keller Williams Greater Metropolitan
$1,350,000
50 Park Ln, Chagrin Falls, OH 44022
Annalie Glazen Berkshire Hathaway HomeServices Professional Realty
$450,000
19829 Marks Rd, Strongsville, OH 44149
Kevin Wasie Exactly
$150,000
V/L Bronson Rd, Olmsted Township, OH 44138
V/L Bronson Rd, Olmsted Township, OH 44138$614,900
33475 Miles Rd, Chagrin Falls, OH 44022
Terry Young Keller Williams Greater Metropolitan
$495,000
SL1 Hidden Ridge Rd, North Royalton, OH 44133