$374,900
- Land
- 1.46 Acres
- $256,781 per Acre
Lot 19 Sugar River Rd, Verona, WI 53593
Lot 19 Sugar River Rd, Verona, WI 53593$374,900
Lot 19 Sugar River Rd, Verona, WI 53593
Lot 19 Sugar River Rd, Verona, WI 53593$760,000
6707 Twin Lane Rd, Sun Prairie, WI 53590
Jo Ferraro EXP Realty, LLC
$1,600,000
2981 Mueller Rd, Deforest, WI 53532
Sarah Crose Berkshire Hathaway HomeServices True Realty
$119,900
Lot 7 Hawks View, Edgerton, WI 53534
Lot 7 Hawks View, Edgerton, WI 53534$400,000
33.44 acres Zwettler Rd, Arena, WI 53517
33.44 acres Zwettler Rd, Arena, WI 53517$3,999,900
4817 Parmenter St, Middleton, WI 53562
4817 Parmenter St, Middleton, WI 53562$369,900
Lot 13 Sugar River Rd, Verona, WI 53593
Lot 13 Sugar River Rd, Verona, WI 53593$399,000
10.2 Acres Wisconsin 78, Mount Horeb, WI 53572
10.2 Acres Wisconsin 78, Mount Horeb, WI 53572$3,588,000
3656 Wisconsin 138, Stoughton, WI 53589
3656 Wisconsin 138, Stoughton, WI 53589$319,000
Lot 1 Prairie Vista Dr, Verona, WI 53593
Lot 1 Prairie Vista Dr, Verona, WI 53593$795,000
Lots 2-4 Erbe Rd, Mount Horeb, WI 53572
Lots 2-4 Erbe Rd, Mount Horeb, WI 53572$119,900
Lot 8 Hawks View, Edgerton, WI 53534
Lot 8 Hawks View, Edgerton, WI 53534$119,900
Lot 2 Hawks View, Edgerton, WI 53534
Lot 2 Hawks View, Edgerton, WI 53534$807,000
Lot 1 and 2 Moen Rd, Cross Plains, WI 53528
Lot 1 and 2 Moen Rd, Cross Plains, WI 53528$265,000
Unit 2 Pine Club Ln, Verona, WI 53597
Unit 2 Pine Club Ln, Verona, WI 53597$489,000
4681 Goodland Park Rd, Madison, WI 53711
Paul Haviland Stark Company, REALTORS