$475,000
- Land
- 19 Acres
- $25,000 per Acre
0 Hidden Valley Dr, Davenport, IA 52804
0 Hidden Valley Dr, Davenport, IA 52804$475,000
0 Hidden Valley Dr, Davenport, IA 52804
0 Hidden Valley Dr, Davenport, IA 52804$799,750
0 65th & Brady St Unit MRD12550923, Davenport, IA 52806
0 65th & Brady St Unit MRD12550923, Davenport, IA 52806$55,000
5016 Ruben Dr, Davenport, IA 52806
RENEE MOOMEY RUHL & RUHL REALTORS
$98,000
418 E 8th St, Davenport, IA 52803
CHAD SAID FIRST CHOICE REAL ESTATE
$2,406,000
0 Elmore Unit MRD100000391, Davenport, IA 52807
0 Elmore Unit MRD100000391, Davenport, IA 52807$152,000
223 S Lincoln Ave, Davenport, IA 52802
Troy Stierwalt Realty One Group Impact
$106,400
26 Blue Grass Ct, Davenport, IA 52802
Jeff Dellitt Ruhl&Ruhl REALTORS Bettendorf
$165,000
6658 N Division St, Davenport, IA 52806
6658 N Division St, Davenport, IA 52806$11,676,000
0 W Kimberly Rd Unit MRD100000323, Davenport, IA 52806
0 W Kimberly Rd Unit MRD100000323, Davenport, IA 52806$50,986,000
0 W Kimberly Rd Unit MRD100000376, Davenport, IA 52806
0 W Kimberly Rd Unit MRD100000376, Davenport, IA 52806$145,000
2111 Mississippi Ave, Davenport, IA 52803
Rachel Allen KW 1Advantage
$124,900
4523 S Concord St, Davenport, IA 52802
Nick Engelbrecht RE/MAX Concepts Bettendorf
$343,900
1611 Coffelt Ave, Davenport, IA 52803
Timothy Odey KW 1Advantage
$675,000
1446 Clay St, Davenport, IA 52804
Pieter Hanson BUY SELL BUILD QC - Real Broker, LLC
$799,900
1713 Katie Ct, Davenport, IA 52807
Stephanie Kauzlarich eXp Realty
$128,000
12080 100th Ave, Davenport, IA 52804