$375,000
- Land
- 5.1 Acres
- $73,529 per Acre
0 State Highway 77s Unit 2612919, Davis, OK 73030
0 State Highway 77s Unit 2612919, Davis, OK 73030$375,000
0 State Highway 77s Unit 2612919, Davis, OK 73030
0 State Highway 77s Unit 2612919, Davis, OK 73030$29,000
0 US Highway 77, Davis, OK 73030
0 US Highway 77, Davis, OK 73030$18,000
005 W Adler Ave, Davis, OK 73030
005 W Adler Ave, Davis, OK 73030$375,000
409 W Main St, Davis, OK 73030
409 W Main St, Davis, OK 73030$80,000
0000 Sooner Rock Rd, Davis, OK 73030
0000 Sooner Rock Rd, Davis, OK 73030$280,000
308 S 7th St, Davis, OK 73030
Jenny Hunt Johnson Realty LLC
$34,500
37 Prosper Dr, Hennepin, OK 73444
37 Prosper Dr, Hennepin, OK 73444$36,500
104 Lost Creek Ln, Davis, OK 73030
104 Lost Creek Ln, Davis, OK 73030$114,000
310 E Adler Ave, Davis, OK 73030
DeAnna Tippets Epique Realty
$36,500
119 Lost Creek Ln, Davis, OK 73030
119 Lost Creek Ln, Davis, OK 73030$34,000
107 Lost Creek Ln, Davis, OK 73030
107 Lost Creek Ln, Davis, OK 73030$170,000
0 N Chickasaw Trail Unit 2608027, Davis, OK 73030
0 N Chickasaw Trail Unit 2608027, Davis, OK 73030$198,000
601 S 3rd St, Davis, OK 73030
Paula Thomas Jarman Realty, Inc.
$272,000
2131 Sioux Dr, Sulphur, OK 73086
Whitney Hensley Hensley Home Group LLC
$299,000
654 County, Davis, OK 73030
Randi Nowlin Initial Point Realty, LLC
$23,000
002 W Minnie Ave, Davis, OK 73030
002 W Minnie Ave, Davis, OK 73030$2,500,000
0 Chickasaw Trail Unit OKC1221333, Sulphur, OK 73086
0 Chickasaw Trail Unit OKC1221333, Sulphur, OK 73086$36,500
102 Lost Creek Ln, Davis, OK 73030