$903,256 Sold Nov 19, 2025
2490 Bent Grass Dr, Beavercreek, OH 45431
- 4 Beds
- 3.5 Baths
- 4,509 Sq Ft
- Built 2025
Last Sold Summary
- $200/SF
- 0 Days On Market
Last Listing Agent Alexander Hencheck H.M.S. Real Estate
2490 Bent Grass Dr, Beavercreek, OH 45431