$77,000
- Land
- 1.34 Acres
- $57,506 per Acre
0 County Road 650, Dayton, TX 77535
0 County Road 650, Dayton, TX 77535$77,000
0 County Road 650, Dayton, TX 77535
0 County Road 650, Dayton, TX 77535$205,000
1545 County Road 632, Dayton, TX 77535
1545 County Road 632, Dayton, TX 77535$388,000
Magnolia Plan at River Ranch, Mont Belvieu, TX 77535
$239,900
220 County Road 441, Dayton, TX 77535
Edward Mcclintick Joseph Walter Realty, LLC
$300,000
125 County Road 4010, Dayton, TX 77535
Daniel Loria RE/MAX Excellence
$314,661
511 Johnson St, Dayton, TX 77535
$255,990
The Shetland III Plan at River Ranch, Dayton, TX 77535
$180,000
856 County Road 650, Dayton, TX 77535
Dubelsa Salinas JLA Realty
$658,000
0 County Road 401, Dayton, TX 77535
0 County Road 401, Dayton, TX 77535$549,999
843 Road 660 Dr, Dayton, TX 77535
Lourdes Castillo Only 1 Realty Group Houston
$395,000
200 Milo St, Dayton, TX 77535
Ramiro Lozano Alliance Properties
$269,900
Fresno Plan at River Ranch - Trails, Dayton, TX 77535
$520,000
1324 Spanish Dr, Dayton, TX 77535
Isabel Rios Texcom Realty, Inc.
$386,900
1343 Coastal Dr, Dayton, TX 77535
Jared Turner Century Communities
$302,000
933 Neches Ln, Dayton, TX 77535
Amanda Baker JLA Realty
$155,000
7796 Farm To Market Road 1008, Dayton, TX 77535
7796 Farm To Market Road 1008, Dayton, TX 77535$239,990
The Comal F Plan at The Villages at WestPointe, Dayton, TX 77535
$86,329
466 Trinity Rd, Dayton, TX 77535
Chet Polniazek 1st Texas Realty Services
$987,600
0 County Road 6242, Huffman, TX 77535
0 County Road 6242, Huffman, TX 77535$315,228