$29,900
- Land
- 1.03 Acres
- $29,029 per Acre
0 Georgee Road Lot 14 Unit 14, Jamestown, TN 38556
0 Georgee Road Lot 14 Unit 14, Jamestown, TN 38556$29,900
0 Georgee Road Lot 14 Unit 14, Jamestown, TN 38556
0 Georgee Road Lot 14 Unit 14, Jamestown, TN 38556$80,000
0 Roanoke Rd Unit RTC3187061, Jamestown, TN 38556
Heather Conner
Highlands Elite Real Estate
(931) 616-5873
$41,900
0 Glenoby Rd Unit 244164, Jamestown, TN 38556
0 Glenoby Rd Unit 244164, Jamestown, TN 38556$29,900
0 Georgee Road Lot 14, Jamestown, TN 38556
0 Georgee Road Lot 14, Jamestown, TN 38556$74,900
1.93ac Glenobey Rd, Jamestown, TN 38556
1.93ac Glenobey Rd, Jamestown, TN 38556$29,900
Lot 14 Georgee Rd, Jamestown, TN 38556
Lot 14 Georgee Rd, Jamestown, TN 38556$74,900
193 Glenobey Rd, Jamestown, TN 38556
193 Glenobey Rd, Jamestown, TN 38556$79,900
0 Buffalo Cove Ln Unit 1330541, Jamestown, TN 38556
0 Buffalo Cove Ln Unit 1330541, Jamestown, TN 38556$29,900
0 Georgee Unit 14, Jamestown, TN 38556
0 Georgee Unit 14, Jamestown, TN 38556$79,900
0 Buffalo Cove Ln Unit RTC3135386, Jamestown, TN 38556
0 Buffalo Cove Ln Unit RTC3135386, Jamestown, TN 38556$80,000
00 Roanoke Rd, Jamestown, TN 38556
00 Roanoke Rd, Jamestown, TN 38556$69,998
Lot 62 Winchester Way, Jamestown, TN 38556
Lot 62 Winchester Way, Jamestown, TN 38556$95,000
Lot 25 Shotgun Annie Rd, Jamestown, TN 38556
Lot 25 Shotgun Annie Rd, Jamestown, TN 38556$39,900
Lot 14 Cheyenne Dr, Jamestown, TN 38556
Lot 14 Cheyenne Dr, Jamestown, TN 38556$79,900
0 Cheyenne Dr Unit 12&13, Jamestown, TN 38556