$199,000
- Land
- 40 Acres
- $4,975 per Acre
0 Edgewood 7, Edgewood, NM 87015
0 Edgewood 7, Edgewood, NM 87015$199,000
0 Edgewood 7, Edgewood, NM 87015
0 Edgewood 7, Edgewood, NM 87015$184,900
162 New Mexico 217, Edgewood, NM 87015
162 New Mexico 217, Edgewood, NM 87015$260,000
4038 Martinez Rd W, Edgewood, NM 87015
Emmanuel Silva Emerald Realty of New Mexico
$330,000
6 Thunder Chief, Edgewood, NM 87015
Elias Medina Keller Williams Realty
$55,000
0 Lucas Rd, Edgewood, NM 87015
0 Lucas Rd, Edgewood, NM 87015$60,000
0 Porsche (S2se4nw4se4) Ave Unit 1075615, Edgewood, NM 87015
0 Porsche (S2se4nw4se4) Ave Unit 1075615, Edgewood, NM 87015$40,000
19 Camino Monte Azul, Cedar Grove, NM 87015
19 Camino Monte Azul, Cedar Grove, NM 87015$370,000
4 Brandy Ct, Edgewood, NM 87015
David Boillot LPT Realty
$860,000
100 Meadows Ln, Edgewood, NM 87015
100 Meadows Ln, Edgewood, NM 87015$9,000
0 Forest (T:d B:23 L:j) Ln, Edgewood, NM 87015
0 Forest (T:d B:23 L:j) Ln, Edgewood, NM 87015$59,000
28 Tebbetts Rd, Manzano Springs, NM 87015
28 Tebbetts Rd, Manzano Springs, NM 87015$66,960
225 Mora Rd, Tijeras, NM 87059
225 Mora Rd, Tijeras, NM 87059$79,000
36 Williams Cir, Edgewood, NM 87015
36 Williams Cir, Edgewood, NM 87015$194,000
25 Quail Run E, Edgewood, NM 87015
Jose Valzquez Provenza Realty LLC
$465,000
10 Adams Rd, Edgewood, NM 87015
Roberta Gore Keller Williams Realty
$26,000
0 Tranquil Valley Block 4 Lot 2 Unit 1099751, Edgewood, NM 87015
0 Tranquil Valley Block 4 Lot 2 Unit 1099751, Edgewood, NM 87015$130,000
29 Gipson Rd, Edgewood, NM 87015