$139,000 Last List Price Sold Mar 27, 2026
1715 Eidson Rd, Eagle Pass, TX 78852
- 2 Beds
- 2 Baths
- 1,073 Sq Ft
- Built 1990
Last Sold Summary
- $130/SF
- 245 Days On Market
Current Estimated Value $148,965
Last Listing Agent Enrique Brown-Famoso Keller Williams Laredo
1715 Eidson Rd, Eagle Pass, TX 78852