$1,135,000
4760 Harrison Ave, Boulder, CO 80303
- 5 Beds
- 3 Baths
- 2,896 Sq Ft
- Built 1968
Last Sold Summary
- 5% Below List Price
- $392/SF
- 25 Days On Market
Current Estimated Value $1,133,025
Last Listing Agent Mary Huffman RE/MAX of Boulder, Inc
4760 Harrison Ave, Boulder, CO 80303