$617,000
205 Starboard Ct, Elizabeth City, NC 27909
- 4 Beds
- 3 Baths
- 3,825 Sq Ft
- Built 1998
Last Sold Summary
- $161/SF
- 6 Days On Market
Current Estimated Value $619,212
Last Listing Agent Lynn Bulman Howard Hanna WEW/EC
205 Starboard Ct, Elizabeth City, NC 27909