$284,900 Sold Aug 14, 2025
133 N Tartan Dr, Elkton, MD 21921
- 3 Beds
- 1 Bath
- 1,056 Sq Ft
- Built 1982
Last Sold Summary
- $270/SF
- 31 Days On Market
Current Estimated Value $294,482
Last Listing Agent Dalila Moreno Fairfax Realty Premier
133 N Tartan Dr, Elkton, MD 21921