$1,190,000
5506 Ocean Dr, Emerald Isle, NC 28594
- 4 Beds
- 3.5 Baths
- 1,570 Sq Ft
- Built 2002
Last Sold Summary
- $758/SF
- 39 Days On Market
Current Estimated Value $1,175,346
Last Listing Agent Donald Whiteside Emerald Isle Realty
5506 Ocean Dr, Emerald Isle, NC 28594