$409,900
1092 King Way, Breinigsville, PA 18031
- 3 Beds
- 2.5 Baths
- 2,070 Sq Ft
- Built 2009
Last Sold Summary
- $198/SF
- 9 Days On Market
Current Estimated Value $409,258
Last Listing Agent Ravi Dhingra Keller Williams Allentown
1092 King Way, Breinigsville, PA 18031