$315,000
- Land
- 90.69 Acres
- $3,473 per Acre
0000 Hampshire Rocks Rd, Emigrant Gap, CA 95715
0000 Hampshire Rocks Rd, Emigrant Gap, CA 95715$315,000
0000 Hampshire Rocks Rd, Emigrant Gap, CA 95715
0000 Hampshire Rocks Rd, Emigrant Gap, CA 95715$345,000
41130 Putt Rd, Emigrant Gap, CA 95715
Krista Voosen Serene Lakes Realty
$500,000
0 Emigrant Gap Unit 20251426, Emigrant Gap, CA 95715
0 Emigrant Gap Unit 20251426, Emigrant Gap, CA 95715$600,000
44200 Highway 20, Emigrant Gap, CA 95715
Gigi Heckendorn Dickson Realty
$79,000
1 Emigrant Gap Rd, Emigrant Gap, CA 95715
1 Emigrant Gap Rd, Emigrant Gap, CA 95715$200,000
No Address Texas Hill Rd, Emigrant Gap, CA 95715
No Address Texas Hill Rd, Emigrant Gap, CA 95715