$649,000
- Land
- 55.22 Acres
- $11,753 per Acre
91 Venheim Rd, Lunenburg, VT 05906
91 Venheim Rd, Lunenburg, VT 05906$649,000
91 Venheim Rd, Lunenburg, VT 05906
91 Venheim Rd, Lunenburg, VT 05906$649,000
91 Venheim Rd Unit 1, Lunenburg, VT 05906
Colton LeBoeuf Tim Scott Real Estate
$150,000
00 Royalston Corner Rd Unit 3, Concord, VT 05824
00 Royalston Corner Rd Unit 3, Concord, VT 05824$55,000
34 Perry Rd, Lunenburg, VT 05906
34 Perry Rd, Lunenburg, VT 05906$85,000
00 Miles Pond Rd, Concord, VT 05824
00 Miles Pond Rd, Concord, VT 05824$261,000
955 Hall Rd, Lunenburg, VT 05906
955 Hall Rd, Lunenburg, VT 05906$99,950
369 Hall Stream Rd, Beecher Falls, VT 05902
369 Hall Stream Rd, Beecher Falls, VT 05902$598,000
665 Lakeshore Dr, Island Pond, VT 05846
Brandy Goulet Century 21 Farm & Forest/Burke
$359,000
3212 Vt Route 114 E, Norton, VT 05907
Linda Larrivee RE/MAX Northern Edge
$165,000
0 Thomas Rd Unit 32.1 5052957, Lunenburg, VT 05906
0 Thomas Rd Unit 32.1 5052957, Lunenburg, VT 05906$79,900
31 Privacy Ln, Concord, VT 05824
31 Privacy Ln, Concord, VT 05824$569,900
225 Spectacle Pond Rd, Brighton, VT 05846
Howard Birchard Century 21 Farm & Forest
$139,000
1005 Royalston Corner Rd, Concord, VT 05824
1005 Royalston Corner Rd, Concord, VT 05824$45,000
00 Walker Pit Rd, Concord, VT 05906
00 Walker Pit Rd, Concord, VT 05906$235,000
6493 Hurricane Rd, Norton, VT 05907
6493 Hurricane Rd, Norton, VT 05907$495,000
895 Head of the Pond Rd, Brighton, VT 05846
Brandy Goulet Century 21 Farm & Forest/Burke
$149,900
0 Old Concord Rd, Concord, VT 05824