$65,000 Sold Nov 21, 2025
4324 Buffalo Trail, Evans, CO 80620
- 3 Beds
- 2 Baths
- 1,216 Sq Ft
- Built 2015
Last Sold Summary
- 11% Below List Price
- $53/SF
- 17 Days On Market
Last Listing Agent Naomi Fierro Tallent Co. Real Estate
4324 Buffalo Trail, Evans, CO 80620