$225,000 Sold Nov 07, 2025
111 Louisiana Ave, Ewing, NJ 08638
- 3 Beds
- 1.5 Baths
- 2,101 Sq Ft
- Built 1964
Last Sold Summary
- $107/SF
- 0 Days On Market
Current Estimated Value $243,914
Last Listing Agent Stacey Lederman RE/MAX Select - Princeton
111 Louisiana Ave, Ewing, NJ 08638