$2,100,000
3993 Peony Dr, Fallbrook, CA 92028
- 4 Beds
- 4 Baths
- 4,243 Sq Ft
- Built 1995
Last Sold Summary
- 5% Above List Price
- $495/SF
- 6 Days On Market
Current Estimated Value $1,829,489
Last Listing Agent Jim Klinge Compass
3993 Peony Dr, Fallbrook, CA 92028