$499,000
- Land
- 20 Acres
- $24,950 per Acre
1071 Trumbull Rd, Ferris, TX 75125
1071 Trumbull Rd, Ferris, TX 75125$499,000
1071 Trumbull Rd, Ferris, TX 75125
1071 Trumbull Rd, Ferris, TX 75125$325,000
TBD LOT 1 10 Acres Wester Rd, Ferris, TX 75125
TBD LOT 1 10 Acres Wester Rd, Ferris, TX 75125$210,000
602 Ferris Rd, Ferris, TX 75125
Anna Quinones NextHome on Main
$235,000 Open Sat 11AM - 3PM
421 Corsair Way, Ferris, TX 75125
Araceli Mercado
CENTURY 21 Judge Fite Co.
(469) 256-6653
$375,000
00 Palmyra Rd, Palmer, TX 75152
00 Palmyra Rd, Palmer, TX 75152$209,900
205 S Mable St, Ferris, TX 75125
Alexis Martz Newfound Real Estate
$100,000
Lot 3R S Main St, Ferris, TX 75125
Lot 3R S Main St, Ferris, TX 75125$100,000
Lot 2R S Main St, Ferris, TX 75125
Lot 2R S Main St, Ferris, TX 75125$90,000
107 N Baker St, Ferris, TX 75125
107 N Baker St, Ferris, TX 75125$100,000
1R S Main St, Ferris, TX 75125
1R S Main St, Ferris, TX 75125$74,999
417 E 5th St, Ferris, TX 75125
417 E 5th St, Ferris, TX 75125$125,000
TBD Wester Rd, Ferris, TX 75125
TBD Wester Rd, Ferris, TX 75125$74,999
413 E 5th St, Ferris, TX 75125
413 E 5th St, Ferris, TX 75125$95,000
111 N Baker St, Ferris, TX 75125
111 N Baker St, Ferris, TX 75125$74,999
205 E 5th St, Ferris, TX 75125
205 E 5th St, Ferris, TX 75125$279,900
617 E 5th St, Ferris, TX 75125
Nora Pinero Compass RE Texas, LLC.
$50,000
S40 - 20 3 ORR 0.069 Ash St, Ferris, TX 75125
S40 - 20 3 ORR 0.069 Ash St, Ferris, TX 75125$487,000 New Construction
1128 Newton Rd, Ferris, TX 75125
Nancy Valdes Monument Realty