$2,514,145
5109 Redwillow Ln, La Canada Flintridge, CA 91011
- 4 Beds
- 3 Baths
- 2,910 Sq Ft
- Built 1958
Last Sold Summary
- 8% Below List Price
- $864/SF
- 67 Days On Market
Current Estimated Value $2,561,522
Last Listing Agent Camille Paton Re/Max Tri-City Realty
5109 Redwillow Ln, La Canada Flintridge, CA 91011