$1,500,000
- Land
- 71.54 Acres
- $20,969 per Acre
000 S Pastures, Florence, MT 59833
000 S Pastures, Florence, MT 59833$1,500,000
000 S Pastures, Florence, MT 59833
000 S Pastures, Florence, MT 59833$3,336,000
000 Round Top Bluff, Florence, MT 59833
000 Round Top Bluff, Florence, MT 59833$3,254,000
000 McClain Creek Meadows, Florence, MT 59833
000 McClain Creek Meadows, Florence, MT 59833$2,620,000
000 Homestead Pastures, Florence, MT 59833
000 Homestead Pastures, Florence, MT 59833$4,135,000
000 Homestead Ln, Florence, MT 59833
000 Homestead Ln, Florence, MT 59833$1,276,000
000 King Pastures, Florence, MT 59833
000 King Pastures, Florence, MT 59833$2,546,000
000 Ponderosa Ridge, Florence, MT 59833
000 Ponderosa Ridge, Florence, MT 59833$2,718,000
000 Elk Mountain Reserve, Florence, MT 59833
000 Elk Mountain Reserve, Florence, MT 59833$9,000,000
8337 Lamar Trail, Florence, MT 59833
Donald Tidwell Hall & Hall Partners LLP
$7,650,000
8744 McClain Creek Rd, Florence, MT 59833
8744 McClain Creek Rd, Florence, MT 59833$1,470,000
16374 Folsom Rd, Florence, MT 59833
Robin Rice Engel & Völkers Western Frontier - Stevensville
$714,000
838 Diamond Ridge Rd, Florence, MT 59833
TREVER THROOP Flying Hawkes Real Estate
$289,000
NHN Lot 4 Fairview Ln, Florence, MT 59833
NHN Lot 4 Fairview Ln, Florence, MT 59833$299,900
5860 Alysa Ct, Florence, MT 59833
5860 Alysa Ct, Florence, MT 59833$189,000
LOT 19 Jenne Ln, Florence, MT 59833
LOT 19 Jenne Ln, Florence, MT 59833$199,000
842 Sandhill Loop, Florence, MT 59833
842 Sandhill Loop, Florence, MT 59833$1,019,000