Est $357,107 Not Listed For Sale
9611 Scandia Trail N, Forest Lake, MN 55025
- 2 Beds
- 1 Bath
- 1,980 Sq Ft
- Built 1965
Last Sold Summary
- 16% Above List Price
- $156/SF
- 74 Days On Market
- Last Sold Price $309,000
- Jun 15, 2023
Last Listing Agent Michael Kohn Bill Hansen Realty/Walker