$2,500,000
- Land
- 85 Acres
- $29,412 per Acre
6114 Highway 37, Mount Vernon, TX 75457
6114 Highway 37, Mount Vernon, TX 75457$2,500,000
6114 Highway 37, Mount Vernon, TX 75457
6114 Highway 37, Mount Vernon, TX 75457$315,000
0000 Waters Edge Ln, Scroggins, TX 75480
0000 Waters Edge Ln, Scroggins, TX 75480$227,777
1884 County Road 4350, Scroggins, TX 75480
1884 County Road 4350, Scroggins, TX 75480$2,500,000
6114 Texas 37, Mount Vernon, TX 75457
Jennifer Hageman Texas Ally Real Estate Group
$225,000
100 Gregg St, Mount Vernon, TX 75457
Bethany Nolan Nolan Properties LLC
$139,900
180 County Road Se 4275, Mount Vernon, TX 75457
LeeAnn Sears Sears Realty Group
$320,000
109 King Lyle Rd, Scroggins, TX 75480
LeeAnn Sears Sears Realty Group
$1,900,000
144 King Lyle Rd, Scroggins, TX 75480
Pam Swanner Coldwell Banker Lakehaven, REA
$400,000
Lot 10 Eagles Nest Cir, Mount Vernon, TX 75457
Lot 10 Eagles Nest Cir, Mount Vernon, TX 75457$127,000
303 Jeannine St, Winnsboro, TX 75494
John Beaty United Country Cain Agency
$289,900
1265 Lake Franklin Dr, Winnsboro, TX 75494
Amber Fox Mayben Realty - Mt. Vernon
$325,000
117 Cypress Cir, Mount Vernon, TX 75457
Debra Vann Coldwell Banker Lakehaven, REA
$1,100,000
000 Fm 71, Talco, TX 75487
000 Fm 71, Talco, TX 75487$200,000
TBD Farm To Market 3007, Scroggins, TX 75480
TBD Farm To Market 3007, Scroggins, TX 75480$750,000
368 Charlya Dr, Scroggins, TX 75480
Pam Swanner Coldwell Banker Lakehaven, REA
$12,000
Lot 17 Sweet Gum, Mount Vernon, TX 75457
Lot 17 Sweet Gum, Mount Vernon, TX 75457$9,500