$250,000
- Land
- 6.8 Acres
- $36,765 per Acre
0 Richmond Hwy, Fredericksburg, VA 22405
0 Richmond Hwy, Fredericksburg, VA 22405$250,000
0 Richmond Hwy, Fredericksburg, VA 22405
0 Richmond Hwy, Fredericksburg, VA 22405$695,555
244 White Oak Rd, Fredericksburg, VA 22405
244 White Oak Rd, Fredericksburg, VA 22405$5,000,000
5731 Harrison Rd, Fredericksburg, VA 22407
5731 Harrison Rd, Fredericksburg, VA 22407$1,299,000
12500 Wye Oaks Ln, Fredericksburg, VA 22407
Shannon Aslett EXP Realty, LLC
$714,990
TBB Ayers Ct Unit ASHLAND, Fredericksburg, VA 22407
Brittany Newman DRB Group Realty, LLC
$1,249,900
9435 Signature Way, Fredericksburg, VA 22407
Curtis Hartless Ascendancy Realty LLC
$649,000
153 Nottingham Dr, Fredericksburg, VA 22406
Karen Zink Berkshire Hathaway HomeServices PenFed Realty
$265,000
50 Cleek Ln, Fredericksburg, VA 22405
Tanji Cropp Real Broker, LLC
$425,000
419 Forbes St, Fredericksburg, VA 22405
419 Forbes St, Fredericksburg, VA 22405$925,000
12537 Josephine Ln, Fredericksburg, VA 22407
John Licata EXP Realty, LLC
$589,999
181 Sanford Dr, Fredericksburg, VA 22406
Kevin Amaya Samson Properties
$475,000
2664 Warrenton Rd, Fredericksburg, VA 22406
Vikas Goel Fairfax Realty of Tysons
$1,166,700
8621 Rosni Way, Fredericksburg, VA 22407
Curtis Hartless Ascendancy Realty LLC
$360,000
55 Stony Hill Rd, Fredericksburg, VA 22406
Arda Akbas KW Metro Center
$747,800
10198 Blakely St, Fredericksburg, VA 22408
$289,000
LOT 3 Deer Mountain Rd, Fredericksburg, VA 22407
LOT 3 Deer Mountain Rd, Fredericksburg, VA 22407$714,990