$675,000
3015 Yorkshire Rd, Doylestown, PA 18902
- 5 Beds
- 2.5 Baths
- 3,223 Sq Ft
- Built 1967
Last Sold Summary
- $209/SF
- 43 Days On Market
Current Estimated Value $713,463
Last Listing Agent Jeff Torchia Preferred Properties Plus
3015 Yorkshire Rd, Doylestown, PA 18902