$39,900
- Land
- 1.34 Acres
- $29,776 per Acre
45 Lookout Trace, Guilford Township, IL 61036
45 Lookout Trace, Guilford Township, IL 61036$39,900
45 Lookout Trace, Guilford Township, IL 61036
45 Lookout Trace, Guilford Township, IL 61036$695,000
5140 W Us Highway 20, Galena, IL 61036
Angela Stodden
KELLER WILLIAMS REALTY SIGNATURE
(779) 444-6701
$1,299,000 Open House 5/23
19 Cedar Rim Trail, Galena, IL 61036
Megan Burgmeier Pierce
Real Broker, LLC
(779) 548-3785
$46,500
9548 Jupiter Dr, Galena, IL 61036
9548 Jupiter Dr, Galena, IL 61036$70,000
10 Linden Ct, Galena, IL 61036
10 Linden Ct, Galena, IL 61036$419,000
341 Spring St, Galena, IL 61036
Mark Sumpter
DC Rise Real Estate
(779) 237-2187
$15,000
4 Peninsula Dr, Galena, IL 61036
4 Peninsula Dr, Galena, IL 61036$525,000
1967 E Cross Rd, Galena, IL 61036
Mark Sumpter
DC Rise Real Estate
(779) 252-7733
$120,000
8244 Creek Crossing Ct, Galena, IL 61036
8244 Creek Crossing Ct, Galena, IL 61036$1,250,000
334 Spring St, Galena, IL 61036
Mark Sumpter
DC Rise Real Estate
(779) 256-5530
$29,900
545 Territory Dr, Galena, IL 61036
545 Territory Dr, Galena, IL 61036$69,000
4714 W Longhollow Rd, Galena, IL 61036
4714 W Longhollow Rd, Galena, IL 61036$38,000
9702 Jupiter Dr, Galena, IL 61036
9702 Jupiter Dr, Galena, IL 61036$460,000
5 Knoll Ct, Galena, IL 61036
Jacqueline Debes
Re/Max Prime Properties
(779) 258-3499
$12,500
TBD West St, Galena, IL 61036
TBD West St, Galena, IL 61036$29,000
545 Territory Dr, Galena, IL 61036
545 Territory Dr, Galena, IL 61036$39,900
13 Hickory Trail, Guilford Township, IL 61036