$17,000
- Land
- 1.12 Acres
- $15,179 per Acre
104 W Guilford Rd, Galena, IL 61036
104 W Guilford Rd, Galena, IL 61036$17,000
104 W Guilford Rd, Galena, IL 61036
104 W Guilford Rd, Galena, IL 61036$298,000
71 Sugarcreek Trail, Galena, IL 61036
Diane Self DC Rise Real Estate
$39,000
105 Cogan Dr, Galena, IL 61036
105 Cogan Dr, Galena, IL 61036$12,000
3 Honeycomb Ct, Galena, IL 61036
3 Honeycomb Ct, Galena, IL 61036$25,000
TBD Gig Drive (Lot 22), Galena, IL 61036
TBD Gig Drive (Lot 22), Galena, IL 61036$25,000
4 Boulder Ln, the Galena Territory, IL 61036
4 Boulder Ln, the Galena Territory, IL 61036$560,000
21 Cedar Rim Trail, Galena, IL 61036
Shelly McCoy COLDWELL BANKER NETWORK REALTY
$72,500
Lot 4 Galena Golf View Estates Phase II, Galena, IL 61036
Lot 4 Galena Golf View Estates Phase II, Galena, IL 61036$50,000
20 Arrowwood Ln, East Galena Township, IL 61036
20 Arrowwood Ln, East Galena Township, IL 61036$339,900
6 Bob-O-link Ct, Galena, IL 61036
Damon Heim COLDWELL BANKER NETWORK REALTY
$689,900
15 Augusta Dr, Galena, IL 61036
Scott Thomas Riedl Remax Advantage
$449,500
39.61 Acres +/- Tbd Donegan St, Galena, IL 61036
39.61 Acres +/- Tbd Donegan St, Galena, IL 61036$397,500
48 Timberon Trail, Galena, IL 61036
Damon Heim COLDWELL BANKER NETWORK REALTY
$409,900
14 Pinehurst Ct, Galena, IL 61036
Damon Heim COLDWELL BANKER NETWORK REALTY
$239,000
7 Creekwood Ln, Galena, IL 61036
Diane Self DC Rise Real Estate
$21,500
1138 N Clark Ln, Galena, IL 61036
1138 N Clark Ln, Galena, IL 61036$459,900
463 Territory Dr, Galena, IL 61036