$43,000
- Land
- 2 Acres
- $21,500 per Acre
202 Brooke Ct, Galena, IL 61036
202 Brooke Ct, Galena, IL 61036$43,000
202 Brooke Ct, Galena, IL 61036
202 Brooke Ct, Galena, IL 61036$40,000
9407 Domino Ln, Galena, IL 61036
9407 Domino Ln, Galena, IL 61036$50,000
300 Caroldon Ct, Galena, IL 60136
300 Caroldon Ct, Galena, IL 60136$72,500
Lot 2 Galena Golf View Estates Phase II, Galena, IL 61036
Lot 2 Galena Golf View Estates Phase II, Galena, IL 61036$249,900
27 Spring Creek Ln, Galena, IL 61036
Peter Brennan COLDWELL BANKER NETWORK REALTY
$40,500
9312 Saturn Ln, Galena, IL 61036
9312 Saturn Ln, Galena, IL 61036$8,490
9 W Aspen Ct, Galena, IL 61036
9 W Aspen Ct, Galena, IL 61036$70,000
18 Goldenrod Ln, Galena, IL 61036
18 Goldenrod Ln, Galena, IL 61036$1,550,000
9146 US Highway 20 W, Galena, IL 61036
9146 US Highway 20 W, Galena, IL 61036$120,000
19 Timberline Dr, Galena, IL 61036
19 Timberline Dr, Galena, IL 61036$995,000
5 Blue Ridge Ct, Galena, IL 61036
Damon Heim COLDWELL BANKER NETWORK REALTY
$914,000
1233 Franklin St, Galena, IL 61036
Diane Self DC Rise Real Estate
$1,190,000
49 High Ridge Run Unit 47 High Ridge Run, Galena, IL 61036
Damon Heim COLDWELL BANKER NETWORK REALTY
$119,900
9384 W Powder House Hill Rd, Galena, IL 61036
9384 W Powder House Hill Rd, Galena, IL 61036$24,900
Lot 65 Sproule Ln, Galena, IL 61036
Lot 65 Sproule Ln, Galena, IL 61036$10,000
1 Timberon Trail, Galena, IL 61036
1 Timberon Trail, Galena, IL 61036$219,900
7 Oak Glen Dr, Galena, IL 61036
Brenda Charlson Remax Advantage
$34,900
3 Oakmont Ct, Galena, IL 61036