$180,000
9378 Robins Neck Rd, Gloucester, VA 23061
- Land
- 9.82 Acres
- $18,330 per Acre
Last Sold Summary
- 22% Below List Price
- 94 Days On Market
Current Estimated Value $188,667
Last Listing Agent Susan Mellon Creative Realty Services LLC
9378 Robins Neck Rd, Gloucester, VA 23061