$375,000
- Land
- 9 Acres
- $41,667 per Acre
0 Hwy 23 and Hwy 76 Unit 24-564, Golden, MI 38847
0 Hwy 23 and Hwy 76 Unit 24-564, Golden, MI 38847$375,000
0 Hwy 23 and Hwy 76 Unit 24-564, Golden, MI 38847
0 Hwy 23 and Hwy 76 Unit 24-564, Golden, MI 38847$194,500
00 Liberty Rd, Golden, MS 38847
00 Liberty Rd, Golden, MS 38847$575,000
177 Horn Rd, Golden, MS 38847
Justin Tapp United Country Compass Realty Group
$59,076
0 Mount Gilead Rd Unit 11738040, Tremont, MS 38876
0 Mount Gilead Rd Unit 11738040, Tremont, MS 38876$140,000
109 Patterson St, Golden, MS 38847
Julie Rogers ELITE REALTY
$183,855
0 Mount Gilead Rd Unit 11738047, Tremont, MS 38876
0 Mount Gilead Rd Unit 11738047, Tremont, MS 38876$99,997
0 Martin Rd NE, Golden, MS 38847
0 Martin Rd NE, Golden, MS 38847$89,250
0 Mount Gilead Rd Unit 11738034, Tremont, MS 38876
0 Mount Gilead Rd Unit 11738034, Tremont, MS 38876$250,000
780 Walker Church Rd, Golden, MS 38847
Haven Hildenbrand COLDWELL BANKER SOUTHERN REAL ESTATE
$165,000
570 County Road 864, Golden, MS 38847
Tara Parham LEECH REAL ESTATE