$1,100,000
- Land
- 9.7 Acres
- $113,402 per Acre
1224 Bailey Ave, Granger, WA 98932
1224 Bailey Ave, Granger, WA 98932$1,100,000
1224 Bailey Ave, Granger, WA 98932
1224 Bailey Ave, Granger, WA 98932$624,500
1202 W Hudson Rd, Granger, WA 98932
Geoff Bowlsby Century 21-Tri-Cities
$8,000
lot 519 Thacker Rd, Colorado City, CO 81019
lot 519 Thacker Rd, Colorado City, CO 81019$289,900
513 S Lapierre Rd, Granger, WA 98932
Nestor Hernandez Valley Central Realty
$499,900
321 West Blvd S, Granger, WA 98932
Isidoro GARCIA DK Bain Real Estate, Inc.
$159,900
1501 Dekker Rd, Outlook, WA 98938
1501 Dekker Rd, Outlook, WA 98938$630,000
1508 Foster Rd, Toppenish, WA 98948
Laura Ripplinger John L Scott - Prosser
$419,900
721 Blaine Rd, Granger, WA 98932
Pam Caldwell Results Realty Group Tri-Citie
$439,900
691 van Belle Rd, Granger, WA 98932
Horacio Cruz-Trujano Coldwell Banker Tomlinson
$454,950
1004 6th Ave, Granger, WA 98932
Candy Stump Keller Williams Yakima Valley
$639,000
1845 Gurley Rd, Granger, WA 98932
Ray Leist, Jr. United Country Real Estate - Dedicated Realty
$399,999
1351 Nass Rd, Granger, WA 98932
Teri Stine Lakeshore Realty West, LLC
$499,900
321 S Blvd South Blvd, Granger, WA 98932
Isidoro GARCIA DK Bain Real Estate, Inc.
$429,000
KNA Blaine Rd, Granger, WA 98932
KNA Blaine Rd, Granger, WA 98932$339,000
TBD Bagley Rd, Granger, WA 98932
TBD Bagley Rd, Granger, WA 98932$1,399,000
3858 E Zillah Dr, Zillah, WA 98953
David Young eXp Realty LLC Seattle
$179,000
NKA 2nd Ave, Granger, WA 98932
NKA 2nd Ave, Granger, WA 98932$439,900