$399,000
- Land
- 4.02 Acres
- $99,254 per Acre
2112 Peterson Rd, Denison, TX 75020
2112 Peterson Rd, Denison, TX 75020$399,000
2112 Peterson Rd, Denison, TX 75020
2112 Peterson Rd, Denison, TX 75020$675,000
380 Crescent Dr, Pottsboro, TX 75076
Brittany Dodson RE/MAX Signature Properties
$1,450,000
586 Pleasant Home Rd, Sherman, TX 75092
Kristine Crawford Crawford and Company, REALTORS
$3,600,000
22534 State Highway 56, Whitesboro, TX 76273
22534 State Highway 56, Whitesboro, TX 76273$199,000
LOT 27 White Tail Way, Pottsboro, TX 75076
LOT 27 White Tail Way, Pottsboro, TX 75076$635,000
2201 Norwood St, Sherman, TX 75092
Kaylee Wood eXp Realty LLC
$299,995
LOT 4 TBA US Hwy 377 Hwy, Gordonville, TX 76264
LOT 4 TBA US Hwy 377 Hwy, Gordonville, TX 76264$2,350,000
TBD 87 Acres Reynolds Ln, Sherman, TX 75092
TBD 87 Acres Reynolds Ln, Sherman, TX 75092$279,900
3979 Roland Rd, Whitesboro, TX 76273
Suzanne Swaney Crew Real Estate LLC
$1,400,000
1517 Bennett Rd, Howe, TX 75459
Joshua Holland Josh Holland
$1,400,000
TBD US Hwy 82, Bells, TX 75414
TBD US Hwy 82, Bells, TX 75414$200,000
TBD Baker Ridge, Sherman, TX 75090
TBD Baker Ridge, Sherman, TX 75090$1,395,000
362 Woodland Hills Dr, Sherman, TX 75092
Brian Abadie Ready Real Estate LLC
$314,999
1468 Cedar Mills Rd, Gordonville, TX 76245
Andrea Foss Real Life Realty, LLC
$300,000
TBD Texoma Pkwy, Denison, TX 75020
TBD Texoma Pkwy, Denison, TX 75020$1,580,000
410 Arkansas Rd, Sadler, TX 76264
Ronnie McClure Easy Life Realty
$390,000
TBD Bennett Rd, Howe, TX 75459
TBD Bennett Rd, Howe, TX 75459$1,050,000