$525,000
- Land
- 20.61 Acres
- $25,468 per Acre
11991 Farm To Market Road 901, Sadler, TX 76264
11991 Farm To Market Road 901, Sadler, TX 76264$525,000
11991 Farm To Market Road 901, Sadler, TX 76264
11991 Farm To Market Road 901, Sadler, TX 76264$5,000,000
TBD Hog Town Rd, Collinsville, TX 76233
TBD Hog Town Rd, Collinsville, TX 76233$5,626,880
TBD Davis Rd, Whitesboro, TX 76273
TBD Davis Rd, Whitesboro, TX 76273$2,548,000
91 Acres Farm To Market Road 697, Tom Bean, TX 75090
91 Acres Farm To Market Road 697, Tom Bean, TX 75090$1,350,000
1499 Harrell Rd, Howe, TX 75459
Jessica Self Texas Homes and Land Real Estate, LLC
$1,800,000
15013 Fm 121, van Alstyne, TX 75495
Kimberly Uselton Keller Williams North Country
$1,195,000
1835 Fm 697, Sherman, TX 75090
Brittany Dodson RE/MAX Signature Properties
$1,235,000
0000 Dancing Meadows, van Alstyne, TX 75495
0000 Dancing Meadows, van Alstyne, TX 75495$79,500
TBD Brooks Ln, Sadler, TX 76264
TBD Brooks Ln, Sadler, TX 76264$849,900
867 Durning Rd, van Alstyne, TX 75495
Carlos Solis Fife & Associates Realty, LLC
$170,000
TBD Lot 1-2 Adams Rd, Sherman, TX 75090
TBD Lot 1-2 Adams Rd, Sherman, TX 75090$8,799,850
TBD E Baker Rd, Pilot Point, TX 76258
TBD E Baker Rd, Pilot Point, TX 76258$750,000
257 Cypress Point Dr, Gunter, TX 75058
SHANNON LANGSTON C21 Fine Homes Judge Fite
$139,000
5286 Texas 289 Unit (Lot1), Denison, TX 75020
5286 Texas 289 Unit (Lot1), Denison, TX 75020$199,000
TBD Glen Ellen Rd, Pottsboro, TX 75076
TBD Glen Ellen Rd, Pottsboro, TX 75076$99,000
TBD Lot 3 Bennett Rd, Dorchester, TX 75459