$239,900
- Land
- 11 Acres
- $21,809 per Acre
Lot 2 Bright Hope Rd, Greeneville, TN 37743
Lot 2 Bright Hope Rd, Greeneville, TN 37743$239,900
Lot 2 Bright Hope Rd, Greeneville, TN 37743
Lot 2 Bright Hope Rd, Greeneville, TN 37743$240,000
2205 Brown Springs Rd, Greeneville, TN 37743
Barry Carter
CENTURY 21 Legacy - Greeneville
(423) 380-1547
$289,900
208 Hogan Ave, Greeneville, TN 37743
Miranda Myers
Hometown Realty of Greeneville
(423) 564-4801
$207,129
Lot 6 Kenneytown Rd, Greeneville, TN 37745
Lot 6 Kenneytown Rd, Greeneville, TN 37745$285,000
1208 Robinhood Rd, Greeneville, TN 37745
Sheri Lawlor
Greater Impact Realty Jonesborough
(423) 456-2510
$249,900
574 Bailey St, Greeneville, TN 37745
Amanda Brown
Greeneville Real Estate & Auction Team
(423) 719-3396
$239,900
Lot 1 Bright Hope Rd, Greeneville, TN 37743
Lot 1 Bright Hope Rd, Greeneville, TN 37743$220,000
10065 107 Cutoff, Greeneville, TN 37743
Barry Carter
CENTURY 21 Legacy - Greeneville
(423) 589-1622
$294,900
211 Linda St, Greeneville, TN 37743
Nellie Metcalfe
Hometown Realty of Greeneville
(423) 455-2087
$285,000 New Construction
1048 Persimmon Hollow, Greeneville, TN 37745
J.J. Sisco
KW Johnson City
(423) 481-9476
$272,000
1113 Aspen Terrace, Greeneville, TN 37745
Richard Brunner CENTURY 21 Legacy - Greeneville
$269,900
507 Crescent Dr, Greeneville, TN 37743
Lindsey Cutshaw Southbound Real Estate
$275,000
5633 Lower Paint Creek Rd, Greeneville, TN 37743
Chelsea Stokely KW Johnson City
$281,990 New Construction
Edmon Plan at Johnson Farms, Greeneville, TN 37745