$79,500
- Land
- 5.03 Acres
- $15,805 per Acre
0 40th Ave, Gulfport, MS 39501
0 40th Ave, Gulfport, MS 39501$79,500
0 40th Ave, Gulfport, MS 39501
0 40th Ave, Gulfport, MS 39501$55,000
2008 24th Ave, Gulfport, MS 39501
2008 24th Ave, Gulfport, MS 39501$428,000
1003 Finley St, Long Beach, MS 39560
Carl LaRosa Coldwell Banker Alfonso Realty-Lorraine Rd
$16,997
415 30th St, Gulfport, MS 39507
415 30th St, Gulfport, MS 39507$365,000
14266 John Clark Rd, Gulfport, MS 39503
Ralph Harvey Listwithfreedom.Com
$179,000
1108 Woodward Ave, Gulfport, MS 39501
Elizabeth Wackenhut Keller Williams
$195,000
34 40th St, Gulfport, MS 39507
Tesia Lee
HL Raymond Properties, LLC
(228) 220-7746
$128,000
2909 57th Ave, Gulfport, MS 39501
Aleshia Toles
STAR Realty, LLC.
(228) 284-2566
$344,990
10587 Landon Meadows Dr, Gulfport, MS 39503
$220,000
13304 Wisteria Dr, Gulfport, MS 39503
Joanetta Williams eXp Realty
$229,990
4111 Washington Ave, Gulfport, MS 39507
Matthew Beard Expect Realty
$514,900
12228 Artisan Greeen Blvd, Gulfport, MS 39503
Sandy Webb Coldwell Banker Alfonso Realty-Lorraine Rd
$1,450,000
Nhn River Rd, Gulfport, MS 39503
Nhn River Rd, Gulfport, MS 39503$109,000
627 Hardy Ave, Gulfport, MS 39501
627 Hardy Ave, Gulfport, MS 39501$449,900
1729 3rd St, Gulfport, MS 39501
Justin Allen eAgent Nexus
$1,200,000
0 54th Ave, Gulfport, MS 39501
0 54th Ave, Gulfport, MS 39501$110,000
0 Seaside Dr Unit 4137378, Gulfport, MS 39501
0 Seaside Dr Unit 4137378, Gulfport, MS 39501$50,000
11504 Boles Blvd, Gulfport, MS 39503
11504 Boles Blvd, Gulfport, MS 39503$520,000