$580,000
- Land
- 9.6 Acres
- $60,417 per Acre
12204 Oneal Rd, Gulfport, MS 39503
12204 Oneal Rd, Gulfport, MS 39503$580,000
12204 Oneal Rd, Gulfport, MS 39503
12204 Oneal Rd, Gulfport, MS 39503$217,900
12257 Frazier Ln, Gulfport, MS 39503
$364,990
10496 Landon Meadows Dr, Gulfport, MS 39503
Bryan Sumner Meritage Homes of Mississippi, Inc.
$217,900
12259 Frazier Ln, Gulfport, MS 39503
$217,900
12255 Frazier Ln, Gulfport, MS 39503
$217,900
12251 Frazier Ln, Gulfport, MS 39503
$236,900
12249 Frazier Ln, Gulfport, MS 39503
$217,900
12253 Frazier Ln, Gulfport, MS 39503
$79,000
13204 Orchard St, Gulfport, MS 39503
13204 Orchard St, Gulfport, MS 39503$78,000
13188 Orchard St, Gulfport, MS 39503
13188 Orchard St, Gulfport, MS 39503$325,000
15061 Polk St, Gulfport, MS 39501
Denise Bush Denise Bush Properties, LLC
$287,000
11975 Summerhaven Cir, Gulfport, MS 39503
Angela Taylor Stars and Stripes Realty, LLC.
$77,000
13195 Orchard St, Gulfport, MS 39503
13195 Orchard St, Gulfport, MS 39503$310,000
109 Dogwood Dr, Gulfport, MS 39507
Natalie Holcomb Century 21 J. Carter & Company
$77,000
13187 Orchard St, Gulfport, MS 39503
13187 Orchard St, Gulfport, MS 39503$77,000
13179 Orchard St, Gulfport, MS 39503
13179 Orchard St, Gulfport, MS 39503$75,000
13196 Orchard St, Gulfport, MS 39503
13196 Orchard St, Gulfport, MS 39503$77,000
13203 Orchard St, Gulfport, MS 39503
13203 Orchard St, Gulfport, MS 39503$199,000
609 W David Dr, Gulfport, MS 39503
Averie Bush Denise Bush Properties, LLC
$236,900
12263 Frazier Ln, Gulfport, MS 39503