$631,000
1220 Silo Cir, Blue Bell, PA 19422
- 3 Beds
- 2.5 Baths
- 2,460 Sq Ft
- Built 1985
Last Sold Summary
- $257/SF
- 2 Days On Market
Current Estimated Value $640,896
Last Listing Agent Linda Baron BHHS Fox & Roach-Blue Bell
1220 Silo Cir, Blue Bell, PA 19422